Adventní tipy 2016 pro LibreOffice

Informace Podobně jako před rokem, také letos můžete číst adventní tipy pro LibreOffice.  

Italo Vignoli, jenž je v The Document Foundation odpovědný za prezentaci navenek, opět v prosinci zveřejňuje na blogu TDF adventní tipy pro LibreOffice. Každý den si tak můžete přečíst něco nového.

Z dosud vydaných tipů se tak například dozvíte, kde stahovat starší verze LibreOffice, jak je to s formátem OpenDocument v britské státní správě nebo jak je to s „novinovými výstřižky“ o LibreOffice.

Během posledních týdnů byly také zveřejněny dvě další várky videozáznamů z LibreOffice Conference (tady a tady). Pokud jste tedy na konferenci nebyli (nebo jste nebyli na konkrétní přednášce, třeba kvůli souběhu zajímavých témat), můžete si je pustit.

(Jako ve škole) Průměr: 1.43 | Hodnotilo: 7
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
Adventní tipy 2016 pro LibreOffice
7. 12. 2016, 09:20:33
Já jsem asi kliknul na špatné hodnocení. Koukám že je zde 2,5 a myslím že před tím tady byla jednička - nejspíš jsem se spletl - omlouvám se.
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Adventní tipy 2016 pro LibreOffice
7. 12. 2016, 12:13:53
Nevadí ;-)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz