Apache OpenOffice Weekly News

Apache OpenOffice Apache Software Foundation začíná vydávat elektronický týdeník o událostech okolo kancelářského balíku Apache OpenOffice. První číslo přináší informace z ApacheCon, průřez diskusemi a odkazy na zajímavé články o AOO.  

Tým připravující kancelářský balík Apache OpenOffice se rozhodl více se přiblížit komunitě a poskytovat aktuální informace o tom, co se okolo balíku děje. Po vzoru projektu CoughDB tedy založil nový elektronický týdeník Apache OpenOffice Weekly News – jeho přesná podoba, časování a další věci mohou být ještě předmětem změn na základě odezvy čtenářů.

První číslo vyšlo formou blogpostu v blogu Apache OpenOffice a má tři části složené hlavně z odkazů. První jsou odkazy na zajímavé informace z konference ApacheCon North America, která se konala 7.–9. dubna v Denveru. Druhou částí je „průřez“ diskusemi na aktuální témata, například ohledně procentního zastoupení Linux ve stahování AOO. A konečně třetí část obsahuje výběr článků na téma AOO, které vyšly v různých internetových magazínech.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz