ASF chystá nové verze Apache OpenOffice

Apache OpenOffice Navzdory nedávno vyvolané diskusi o ukončení projektu Apache OpenOffice jsou v plánu dvě opravné verze, v budoucnu by měly přijít i nové funkce.  

Před pár týdny vyzval Dennis E. Hamilton z Apache Software Foundation k diskusi ohledně případného ukončení projektu kancelářského balíku Apache OpenOffice. Přestože z toho šlo usuzovat, že dny AOO jsou sečteny, nová zpráva říká něco jiného.

Jak informuje Marcus Lange, v blízké budoucnosti jsou v plánu dvě opravné verze, 4.1.3 a 4.1.4. A to možná nebude vše: „Plánujeme následně i verzi s mnohem více změnami, včetně všech nových funkcí, které jsme za posledních pár let vyvinuli. Ale není to ještě definitivně jisté – jak počet, tak velikost – ani číslo verze ještě není vytesáno do kamene.“ Brzy bychom se měli dozvědět více.

(Jako ve škole) Průměr: 1.80 | Hodnotilo: 5
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz