LibreOffice Conference 2016 už se intenzivně připravuje

LibreOffice Přestože do letošního ročníku LibreOffice Conference v Brně zbývá ještě půl roku, na přípravách se už intenzivně pracuje.  

Letošní ročník LibreOffice Conference se bude konat v Brně. Přestože zbývá ještě půl roku, organizátoři ze spolku OpenAlt už intenzivně pracují na přípravách. O podrobnostech informoval Jiří Eischmann.

Například jsou už připraveny informace o dopravě na místo konference a postupně vzniká i stránka informující o možnostech ubytování. Česká pobočka firmy Red Hat může také poslat „zvací dopis“ těm, kdo ho potřebují k získání víza do Česka.

Spolek OpenAlt se pro pořádání konference dohodl s Vysokým učením technickým v Brně, které poskytne prostory na Fakultě informačních technologií, kde se konají například konference OpenAlt nebo DevConf.cz, konaly se zde také GUADEC 2013 a Akademy 2014.

(Jako ve škole) Průměr: 2.33 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
LibreOffice Conference 2016 už se intenzivně připravuje
5. 03. 2016, 00:13:40
Na konferenci nesmí chybět openoffice.cz :-)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz