LibreOffice v GSoC 2014: Připojení na SharePoint/OneDrive, PageMaker import i lepší výběr barev

Vývoj Desátý ročník Google Summer of Code přinesl kromě jiného také deset studentských projektů pro LibreOffice. Kancelářský balík čeká vylepšování v řadě různých oblastí.  

Firma Google vyhlásila definitivní zadání projektů v rámci letošního, desátého ročníku Google Summer of Code jednotlivým studentům. Celkem bylo do programu přijato 1 307 studentů ze 4 420 přihlášených (s 6 313 návrhy).

Co se týká projektů GSoC pro kancelářský balík LibreOffice, těch bude deset. Týkají se různých oblastí –implementovat se bude například připojení na Microsoft SharePoint a Microsoft OneDrive, dlaždicové vykreslování v programech Calc a Impress, vylepšený výběr barev, lepší textové rámečky v Draw, import z programu Adobe PageMaker nebo kvalitnější správa šablon.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz