Obdarujte své blízké originálním dárkem

liberix_x_72.png Je čas udělat svým blízkým radost. Kupte jim originální tričko, které se nikde jinde neopakuje. Je to prostě – originál.  

Udělejte svým blízkým radost s tričkem od Liberixu

Chtěli byste obdarovat své blízké? Máte možnost pořídit sobě nebo svým blízkým např. trička v mnoha různých velikostech, v různých barvách, s různými logy a nápisy. Stačí jen navštívit obchod Liberixu a udělat objednávku třeba na triko s velkým, jednobarevným logem LibreOffice, nebo triko s malým logem, Pokud je vám to málo, můžete také objednat triko s barevným logem LibreOffice, nebo Gimp a také pro vás máme i jiné varianty – další. Co to znamená? V nejbližší budoucnosti připravujeme DVD se svobodným softwarem pro Windows. I to si budete moci pořídit. Stačí, abyste sledovali změny na webu obchod Liberix.

Výnosy z vašeho nákupu poslouží k pokrytí nákladů Liberixu. Platíme výrobu mnoha článků na různých webech, vyrábíme PDFka manuálů, šablony, platíme různá rozšíření. Rádi bychom, aby tyto aktivity byly pokryty i finančně. V mnohých případech jsme je sponzorovali my, sami. Pokud chcete podpořit aktivity Liberixu a sponzorovat open-source (a zároveň udělat něco dobrého pro své blízké), budete vítáni na jeho e-shopu.

Děkujeme vám všem za podporu.

Irena Šafářová za Liberix, o. p. s.

tricko-libreoffice.jpg

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Obdarujte své blízké originálním dárkem
26. 11. 2012, 01:01:20
Jen houšť, vždyť na těch tričkách jsou loga programů, za které se člověk opravdu nemusí stydět...
A já jsem hlavně rád, že Liberix trochu rozjel e-shop. Určitě je mezi příznivci hlad po takovýchto věcech, ale nevědí o nich. Držím palce a určitě si nějaké triko pořídím (ale až po Novém roce, bohužel). Jaké? No, tak asi s LO, ale je škoda, že tam nevidím s logem Liberixu... to bych neváhal.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz