Na OpenAltu 2016 budou přednášky o LibreOffice

OpenAlt Na blížící se brněnské konferenci OpenAlt se můžete těšit na přednášky o balíku LibreOffice. Mezi přednášejícími budou i vývojáři Katarína Behrens a Jan Holešovský.  

Ve dnech 5. a 6. listopadu 2016 se v areálu brněnské FIT VUT koná tradiční konference OpenAlt. Kromě mnoha jiných přednášek a workshopů se můžete těšit také na ty, které se týkají kancelářského balíku LibreOffice.

Katarína Behrens a Jan Holešovský na LibreOffice Conference 2016 Katarína Behrens a Jan Holešovský na LibreOffice Conference 2016

Nejprve Jan Holešovský ukáže možnosti „cloudové kanceláře“ LibreOffice Online, vzápětí Katarína Behrens pohovoří o nasazení LibreOffice do veřejné správy v Německu. Drahomír Rybníček poté představí možnosti použití v české veřejné správě a českých firmách.

Účast na konferenci je zdarma, je ale potřeba se zaregistrovat.

Partnerem konference, která proběhne na témže místě, kde se v září konala LibreOffice Conference, je i organizace The Document Foundation, spjatá s balíkem LibreOffice.

(Jako ve škole) Průměr: 4.00 | Hodnotilo: 8
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
Na OpenAltu 2016 budou přednášky o LibreOffice
24. 10. 2016, 09:33:53
Docela zajímavé by pro mne bylo vystoupení Drahomíra Rybníčeka. Bude nějaký záznam, zevrubnější info, nebo alespoň kontakt? Díky
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Na OpenAltu 2016 budou přednášky o LibreOffice
24. 10. 2016, 11:18:14
Měl by být videozáznam.
user avatar Rezza
Odpovědět
Re:Na OpenAltu 2016 budou přednášky o LibreOffice
24. 10. 2016, 14:14:16
O videozaznamy se snazime, ale neslibujeme je - je to prece jen technika a z minulosti vime, ze muze selhat. Proto doporucujeme osobni ucast, ale samozrejme chapeme, ze to nekdy nejde :).
user avatar zvedavec
Odpovědět
Re:Re:Na OpenAltu 2016 budou přednášky o LibreOffice
24. 10. 2016, 18:11:09
Je problém někde rozestavit 3 kamery, ve kterých se po 2 - 3 hodinách vymění karta?

Samozřejmě kvalitu "jako na Oscarech" bych neočekával - pouze obraz a zvuk :-)
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Re:Re:Na OpenAltu 2016 budou přednášky o LibreOffice
24. 10. 2016, 18:23:58
Kamery tam jsou, včetně veškerého potřebného příslušenství (standardní výbava poslucháren). Spíš jde o to, aby vše fungovalo, jak má.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz