Přeformátování všech komentářů

Writer Další komentářovou funkcí, která se objeví v LibreOffice 4.3, je možnost přeformátovat jednotně všechny komentáře v dokumentu.  

Přibližně za měsíc dojde ke zmrazení sady nových funkcí, které se objeví v připravované verzi 4.3 kancelářského balíku LibreOffice (verze bude vydána koncem července; nyní se nachází ve stavu alfa1). Stále tedy přibývají funkce, které se v nové verzi objeví.

Po nedávném představení podpory pro tisk komentářů vedle textu se i další z novinek týká komentářů v programu Writer. Ty bude nově možné hromadně přeformátovat do jednotné podoby. Funkce se bude hodit například pro situace, kdy dokument okomentuje více autorů a někteří v nich uplatní „lidovou tvořivost“ na úkor přehlednosti.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz