Příručky k LibreOffice - aktualizace

tdf.png Po delším čase jsme aktualizovali přehled dostupných příruček k LibreOffice. K dispozici jsou také české překlady.   

Na naší stránce Příručky pro LibreOffice naleznete přehled posledních vydání aktuálně dostupných příruček pro LibreOffice. Nyní jsme provedli jejich revizi, a doplnili jsme seznam o nové příručky.

Začínáme s LibreOffice

Začátkem prosince byla zveřejněna anglická verze příručky Začínáme s LibreOffice pro LibreOffice 7.4. K dispozici je též český překlad pro verzi LibreOffice 7.3.

gs74.png

LibreOffice Writer a LibreOffice Calc

Jen tři po vydání LibreOffice 7.5 Community byly zveřejněny příručky pro LibreOffice 7.5 Writer a LibreOffice 7.5 Calc. K dispozici je též český překlad pro Writer 7.2 a Calc 7.4. Zprávu o překladu příručky pro LibreOffice Calc 7.4 najdete i na blogu TDF.

writer75.png

calc75.png

LibreOffice Impress

Spolu s vydáním příručky Začínáme s LibreOffice 7.4 byla též zveřejněna příručka pro LibreOffice 7.4 Impress. Aktuální český překlad je pro verzi Impress 7.0.

impress74.png

LibreOffice Draw

Koncem ledna byla vydána příručka pro LibreOffice 7.4 Draw. K dispozici je česká nápověda pro verzi Draw 7.1.

draw74.png

LibreOffice Math

Poslední oficiálně vydaná příručka pro LibreOffice Math byla zveřejněna již v roce 2021 a je pro verzi Math 7.2. O jejím vydání blog nadace TDF neinformoval, ale nechybí ve výroční zprávě za rok 2021. Český překlad je k dispozici pro verzi Math 7.0.

math72.png

LibreOffice Base

Příručka pro tento modul nebyla aktualizována, český překladatelský tým však chystá překlad příručky pro Base 7.3.

base73.png

Komentáře

user avatar z
Odpovědět
Příručky k LibreOffice - aktualizace
11. 03. 2023, 10:13:15
Pracuje se na online verzi https://1url.cz/@bookshelf

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz