Třetí opravný balík LibreOffice 7.4.3 Community je vydán

Tradičně uprostřed release okna byl vydán třetí opravný balík LibreOffice 7.4.3 Community.  

Nadace The Document Foundation na svém blogu oznámila vydání třetího opravného balíku LibreOffice 7.4.3 Community. Tato verze přináší opravy úctyhodných 100 chyb a regresí (jejich přehled zde a zde) napříč platformami. Doporučujeme tedy aktualizovat na tuto verzi. Aktualizace se však týká nadšenců a členů komunity LibreOffice, ostatním uživatelům doporučujeme využití služeb certifikovaných partnerů (jejichž přehled naleznete na stránce LibreOffice). Ti nabízejí LibreOffice v lépe otestované a odladěné podobě pod svou značkou a s komerční podporou. Z takto utržených prostředků je následně hrazen další vývoj LibreOffice. Nabízená řešení jsou zvláště vhodná pro podnikové nasazení.

LibreOffice 7.4.3 je k dispozici na webové stránce LibreOffice.

Vydání další opravné verze z řady 7.4 je naplánováno na začátek ledna.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz