Vychází LibreOffice 7.5.6 Community

Nově vydaná aktualizace LibreOffice 7.5.6 opravuje 53 chyb. Jde o předposlední vydanou aktualizaci v řadě LibreOffice 7.5.   

Nově vydaná oprava LibreOffice 7.5.6 Community je předposledním opravným balíkem řady LibreOffice 7.5. Přináší opravy 53 chyb a regresí (jejich přehled zde a zde) – jak se dá předpokládat, s vydáváním nových opravných verzí počet oprav v průměru klesá, protože se verze stává více a více odladěnou.

O vydání informuje nadace The Document Foundation na svém blogu.

Již podle názvu se dá vytušit, že se jedná o verzi (a řadu) pro komunitní určení, jakými jsou domácnosti, neziskovky apod. Firmám, školám apod. TDF doporučuje využít služeb certifikovaných partnerů ekosystému LibreOffice – ti poskytují komerční podporu 24/7 a jsou připraveni pomoci s implementací.

Pro komunitní využití je připravena rozsáhlá podpora, která zahrnuje i komunitní poradnu (Ask LibreOffice nebo naše fórum).

LibreOffice 7.5.6 každopádně nyní splňuje kritéria pro průmyslové nasazení. Stáhnout si tuto verzi je možné ze stránky LibreOffice.

Můžete se podívat na přehled novinek v LibreOffice 7.5.

Příští oprava LibreOffice 7.5.7 bude vydána na přelomu října a listopadu 2023.Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz