Vydána oprava LibreOffice 7.2.6 Community

LibreOffice 7.2 Vychází LibreOffice 7.2.6 Community, šestý opravný balík řady LibreOffice 7.2.  

Nadace The Document Foundation oznamuje vydání šestého opravného balíku řady LibreOffice 7.2 s označením LibreOffice 7.2.6 Community. Ta přináší opravu 52 chyb a regresí (jejich přehled zde a zde), včetně chyby #74577, která znemožňovala vkládání obsahu HTML stránek do Calcu (výsledné formátování bylo neodpovídající).

LibreOffice 7.2.6 Community lze stáhnout ze stránky LibreOffice. Jak název napovídá, jde o verzi pro komunitní určení, ačkoliv splňuje nároky pro použití ve firemním prostředí. Pro byznys účely se však doporučuje využít komerčních služeb certifikovaných partnerů v rámci rodiny Enterprise (jejich přehled najdete zde). Placeným uživatelům je poskytována dlouhodobá komerční podpora. Ze získaných prostředků se financuje další vývoj LibreOffice.

Pro LibreOffice jsou rovněž k dispozici manuály, které jsou dostupné na naší stránce a na stránce LibreOffice. Zásluhou českého lokalizačního týmu jsou překlady dostupné v češtině pro všechny moduly LibreOffice.Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz