Vyšla oprava LibreOffice 7.3.3, poprvé k dispozici na SourceForge

LibreOffice7.3_s Byla vydána třetí opravná verze LibreOffice 7.3.3. Řada 7.3 výrazně zlepšuje kompatibilitu s formáty MS Office.  

Nadace TDF oznámila vydání třetího opravného balíku LibreOffice 7.3.3. Opravuje téměř 90 chyb (jejich přehled zde a zde).

Nová verze je určena pro nadšence a zájemce o nové funkce, nikoliv pro průmyslové nasazení. Pro nasazení ve firmách, úřadech a podobně doporučujeme využít služeb certifikovaných partnerů v rámci ekosystému LibreOffice. Z utržených prostředků se financuje další vývoj LibreOffice.

LibreOffice7.3.png

Novinkou spojenou s tímto vydáním je dostupnost instalačních balíků LibreOffice na SourceForge. Zde jsou k dispozici aktuální balík 7.3.3, předchozí 7.3.2 a aktuální, schopný nasazení ve firemním prostředí, verze 7.2.6.

Pro zájemce o LibreOffice je připravena komunitní podpora – návštěvníci naší stránky mohou využít naše forum, další pak poradnu Ask LibreOffice. K dispozici jsou též příručky pro LibreOffice (většinou přeložené do češtiny), a to buď na naší stránce, nebo na stránce LibreOffice.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz