Začala konference IT16, máme stánek

Informace Na FIT ČVUT v Praze začala dvoudenní konference Internet a Technologie 16. Jsme mediálním partnerem a máme stánek.  

Na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze začala dvoudenní konference Internet a Technologie 16, pořádaná sdružením CZ.NIC. Na programu je řada zajímavých přednášek a workshopů.

Pokud jste nemohli dorazit osobně, můžete sledovat alespoň videostream. Jsme jedním z mediálních partnerů konference a máme zde také stánek, kde si zájemci mohou vyzvednout ukázkové číslo časopisu IT Systems, pohovořit o Linuxu, open source, kancelářských balících atd., v neposlední řadě také o tom, jak se stát autorem některého z našich magazínů.

Náš stánek na IT16

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
Začala konference IT16, máme stánek
31. 05. 2016, 13:19:07
Hezky Lukáši.
Jen bych asi čekal, že za Tvými zády bude nějaký větší monitor (třeba velká televize) kterou bys krmil z toho noťasu který leží před tebou. Tedy alespoň nevidím nikde projektor - ale to neznamená že tam není.
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Začala konference IT16, máme stánek
31. 05. 2016, 19:39:41
Spíše by to chtělo krmit z Raspberry Pi 3, nejlépe přímo těmi grafy, co ukazují teplotu (http://www.linuxexpres.cz/hardware/jak-moc-hreje-raspberry-pi-3) ;-)
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:Re:Začala konference IT16, máme stánek
31. 05. 2016, 21:26:40
Hehe to by mohl na konferenci LibreOffice zařídit Toník :-) I když tam se hodí připravit něco jiného.
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Začala konference IT16, máme stánek
31. 05. 2016, 16:59:28
Škoda, že tam nemůžu být :( Díky Lukášovi za prezentaci našich redakcí!!!

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz