Začala konference LibreOffice 2023

tdf.png Na Národní univerzitě vědy a technologií v Bukurešti začala tradiční mezinárodní konference LibreOffice 2023, i s českou účastí na místě.   

Konference byla zahájena ve středu 20. září komunitním setkáním, na které byly řešeny otázky lokalizace a marketingu na místní úrovni.

Oficiální část konference byla zahájena příští den, 21. září a končit bude dnes, v sobotu 23. září kolem oběda. Na harmonogram setkání se můžete podívat zde.

Konference tohoto typu se neobejde bez sponzorství. Velkou zásluhu na tom, že se konference koná, mají Collabora a allotropia, dále vývojářské společnosti dvloper.io a 1&1. Na konferenci též přispěla nadace TDF. Technickou podporu zajišťuje rumunská společnost IT Genetics. Konference byla připravena místními dobrovolníky za podpory TDF a 1&1.

V pátek byly pořízeny skupinové fotografie účastníků konference. Mezi ně najdeme i českou účast v podobě Zdeňka Crhonka z nadace TDF, vůdčího člena české komunity LibreOffice.

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023 - sponzoring

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz